Politikalarımız

Çevre Politikamız;

Adana Vinç olarak bizler, en üst kalite seviyesinde hizmetlerimizi gerçekleştirirken çevrenin korunmasını da amaç edindik, bu bağlamda her alanda gelecek nesillerden ödünç aldığımız çevre ile ilgili olarak; sürekli gelişme anlayışı içerisinde çevrenin kirlenmesini önleyerek, çevre dostu girdiler kullanarak ve tüm çalışanlarımızın bu bilince ulaşmasını sağlamak için gerekli eğitimi sağlamayı ilke ediniyoruz.

Kalite Politikamız;

Adana Vinç olarak bizler, sektörümüzde liderliğimizi koruyabilmek, müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için kuruluşumuzu her noktada sürekli iyileştirmek ve hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Politikamız;

Adana Vinç, faaliyetlerini gerçekleştirirken çalışanların ve çevrenin iş sağlığı güvenliğini istisnasız korumayı amaç edinmiştir. Çalışanlarımızın bireysel iş sağlığı güvenliği sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak temel amaçlarımızdandır. Faaliyetlerimiz esnasında tüm personelimiz “minimum risk, maksimum güvenlik” ilkesine bağlı olarak çalışmayı ilke edinmiştir.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis